Angel team 2020

Forrest Gump Slunce Zambezi & Dream Chummy Oči Sfingy
Narození: 8.12.2020
12 štěňátek (6 holčiček a 6 chlapečků)
Váhově v rozmezí 396g - 511g
8 standard, 4 nestandard
1x zálomek, 1x posun korunek, 1x podkus, 1x tři korunky
bez DS, minimum bílé

Rodokmen

Forrest Gump Slunce ZambeziAmakhosi Springbok SiegeRajataru Sir Seren Duley
Amakhosi Bahati Makena E.T.
Rex Ventors TrinitiTolasana’s Sitanka
Rex Ventors Iving
Dream Chummy Oči Sfingy
Artaban Cieply DomThe Black Pearl of Course
Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl
Beauty Tiffany Oči Sfingy
Copyrigth Reserved Nyathi
Chantal Rose z Masnerova

Váhy [g]

den narození10. den20. den30. den45. den55. den
Angel Nice5109401621247041155200
Angel Jay4969291505251046606700
Angel Tamu4207201370224040405300
Angel Sára5119951960304849906450
Angel Shelby4207871510242044206250
Angel Archie50910402045324054057600
Angel Riko4357281210206335005050
Angel Harry4308681463242047156600
Angel Chummy3967351247212740405650
Angel Dusty4248921570235843606200
Angel Amy4007081310223039255400
Angel Safira49611782110323752006950

1. den


3. den


Koláže


Vánoční


Krásných 19


Už si hrajeme


1. měsíc


Na lovu


U misky


Na sluníčku


Na sněhu


Krátké ohlédnutí


Jaro je tu


Doma


Všichni naši andílci už dělají radost svým novým páníčkům, nebo se pomalu chystají na cestu k nim. Ať už spolu budou sportovat, vystavovat, nebo si jen tak užívat společné chvíle, přejeme jim do života spoustu lásky a trpělivosti.



© Copyright 2021 kalenjin.cz - All Rights Reserved